Loading...

d

"Zpitý otec schoulený bezmocně ve sprše se pokouší usmát na vystrašenou dcerku nahlížející do koupelny. To jsou scény, které filmu Úsměvy smutných mužů přidávají body. Scény bez vysvětlivek, bez ozdob, beze slov."

- Mirka Spáčilová, iDnes, 60%

d

"Švehlíkovi ale role vyloženě sedla a vy máte tendenci mu na jeho válečné stezce, kde nikdy není jistá výhra, fandit až do konce. A občasné pošeptávání a pokyvování hlavou diváků v sále dává jenom tušit, kolik z nich má asi takového Josefa v blízkém okolí."

- jan-, Týden, 80%

d

"Snímek Dana Svátka zanechává po zhlédnutí zvláštně očišťující pocit. Je to konceptem příběhu, výbornými hereckými výkony a taky upřímnou a tím pádem i odzbrojující výpovědí založenou na nepokroucených a zároveň těžkých vzpomínkách skutečné lidské bytosti."

- Dagmar Šimková, Totalfilm, 80%

d

"Podle autobiografické knihy Josefa Formánka Úsměvy smutných mužů natočil režisér Dan Svátek stejnojmenný film, do jehož hlavní role obsadil Davida Švehlíka a vytvořil mu tak velkou hereckou příležitost. A Švehlík ji využil naplno. "

- Věra Míšková, Právo, 70%

Holiday Films

Filmová a televizní produkce s 20-letou zkušeností v oblasti výroby celovečerních filmů. Dodáváme obsah pro všechny televizní společnosti se sídlem v ČR i zahraničí. Jsme úspěšní nejen v dokumentární a hrané tvorbě, ale velká část naší společnosti se zabývá i reklamní tvorbou všech formátů v České republice i zahraničí. Máme za sebou 4 celovečerní hrané filmy uvedené v kinodistribuci a více než dvě desítky pořadů pro TV segment. Jsme též činní i v neziskovém sektoru.

Cesta kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem

Od září 2019!

Nejbláznivější cestopisný seriál všech dob! 12 dílů ze všech kontinentů / Dubaj - velbloudí závody, Thajsko - Muay Thai, Tokyo - největší bizarnosti, Kyoto - opět císařem, Filipíny - velikonoční dobrodružství, Austrálie - Darwin a Kakadu Park, Bali - motocyklové závody, Švýcarsko - lyžařem v Zermattu, Kuba - socialistická exotika, Hollywood - hvězdy na Chodníku slávy, Las Vegas - aspoň jednou vyhrát ..., Maledivy - ráj na konec /
Produkce

Naše portfolio

g
Celovečerní hraná tvorba

Natáčíme úspěšné, oceňované a navštěvované celovečerní hrané filmy do kinodistribuce v ČR i zahraničí.

a
Dokumentární tvorba

Natáčíme zajímavé dokumenty, výpravné cestopisy z celého světa, pro televize nebo jako online (streamovaný) obsah pro internet.

a
Reklamní tvorba

Kompletní reklamní filmová a televizní produkce vč. obsahu pro internetové prostředí.

a
Ostatní

Pomáháme neziskovému sektoru, připravujeme galerie, vydáváme zajímavé knihy, natáčíme pro vzdělávací účely, univerzity a mnoho dalšího.

Připravujeme - Dvě slova jako klíč

Osudy lidí z různých koutů světa se ve filmu Dvě slova jako klíč magicky propojují v jednu řeku nekonečně plynoucího přítomného okamžiku plujícího k důležitým rozhodnutím hlavních hrdinů.

Podrobnější info

Příběh o lásce, vině a smíření.

Film o hledání života, rodinných vztazích, životních hodnotách, o neznámých silách, jež řídí naše kroky, o pokoře a osudu, kterému se nevyhne nikdo. Hledání smyslu života se v tomto příběhu dostává až k hranici tajemného, kde se realita rozpouští v iluzi.

Film, který by měl přinést silné emoce, dech beroucí nádherné obrazy Země, niterné okamžiky hrdinů stojící před volbou a změnou ve svém životě.